Corneille veiling - 101 jaar - 75 jaar COBRA

Helaas te laat, veiling geëindigd op maandag 17 juli 2023 21:07

multiple - wijnset

Kavel 1

multiple - wijnset

Lithografische affiche, Antibes, 1963

Kavel 2

Antieke litho - Vlucht van vogels - 1960

Kavel 3

Regard sur l

Kavel 4

Regard sur l'oiseau

Hanger van vogels. Gesigneerd kunstenaarsjuweel, in vermeil

Kavel 5

Het blauwe paard, 1986

Kavel 6

Het blauwe paard, 1986

De rode vogel, 1987

Kavel 7

De rode vogel, 1987

Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerd

Kavel 8

Sculptuur in zilver 925: Spelletjes tussen kat en vogel

Kavel 9

Herinnering aan Japan, 1987

Kavel 10

Herinnering aan Japan, 1987

De eilandvogel, 1984

Kavel 11

De eilandvogel, 1984

Zeefdruk, gemengde techniek, gesigneerd met Enrico Baj (1924-2003)

Kavel 12

De blauwe vogel en de maan, 1997

Kavel 13

De veelkleurige vogel, aquagravure

Kavel 14

Herinnering aan Japan, 1987

Kavel 15

Herinnering aan Japan, 1987

Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"

Kavel 16

Antieke lithografie: "Vrouw bij het raam"

Kavel 17

Gesigneerd, De bloemen van het kwaad, Charles Baudelaire , ingelijst! 1973

Kavel 18

De kleurrijke vogel, 2006

Kavel 19

De kleurrijke vogel, 2006

Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif

Kavel 20

Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"

Kavel 21

Antieke lithografie:

Kavel 22

Antieke lithografie: 'Rode loper"

Linosnede "La Belle d

Kavel 23

Linosnede "La Belle d'une journée" uit 1949, ingelijst

De gele kat en het gele huis, 2002

Kavel 24

De vogel bewoont de dromen, 1991

Kavel 25

De geliefden, 2003

Kavel 26

De geliefden, 2003

De begeerde vogel, 1985

Kavel 27

De begeerde vogel, 1985

De levensboom, 1998

Kavel 28

De levensboom, 1998

De vogelboom, 1985

Kavel 29

De vogelboom, 1985

Zomertijd, 2001

Kavel 30

Zomertijd, 2001

Meerdere vluchten van fantasie, 1997

Kavel 31

De rode vogel en de Cobra slang, 1998

Kavel 32

Zwervend, 1962

Kavel 33

Zwervend, 1962

Zonnebadend, 1997

Kavel 34

Zonnebadend, 1997

Het rode huis : een hommage aan Edvard Munch, 2000

Kavel 35

Een verzengende zomer, 1991

Kavel 36

Een verzengende zomer, 1991

Zwarte ogen, 1973

Kavel 37

Zwarte ogen, 1973

La fardée, 1978 (Cobra slangen van de zon)

Kavel 38

De golf, 1976

Kavel 39

De golf, 1976

This Way, een eerbetoon aan Fernand Léger

Kavel 40

Erró

Zeldzame ets gesigneerd "Eclosion" 1958

Kavel 41

De veelkleurige vogel , 2003

Kavel 42

De veelkleurige vogel , 2003

Antieke aquarel uit 1965: De rots van Ibiza - Es Vedra

Kavel 43

Aquagravure De kat met de blauwe bal, 2003

Kavel 44

Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009

Kavel 45

Kavel 46

La Porteuse Orientale, 1946

Kavel 47

La Porteuse Orientale, 1946

De geliefden, 1942

Kavel 48

De geliefden, 1942

Tapijt Cobra 1951

Kavel 49

Tapijt Cobra 1951

Straatje in Paris, Corneille eesrste litho, 1943

Kavel 50

Zwarte vogel onder het licht en de zon van de tropen, 2004

Kavel 51

Grote en zeldzame originele litho: De blauwe hond, ingelijst! 1990

Kavel 52

Verzilverd bronzen beeld De Kleine Kat

Kavel 53

Tapijt Cobra 1951

Kavel 54

Tapijt Cobra 1951

"De "Casbah" van Algiers, gemengde technieken, 2003

Kavel 55

Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra

Kavel 56

Wanda, 1943

Kavel 57

Wanda, 1943

Het spektakel van de natuur, 1953

Kavel 58

De vlinderjager, 1965

Kavel 59

De vlinderjager, 1965

Tilly - Twee originele tekeningen, 1945

Kavel 60

Werk op doek: Journal de la Tour, 1974

Kavel 61

Wanda, 1945

Kavel 62

Wanda, 1945

Grote glazen schaal: De kat in de zonnige tuin, 2003

Kavel 63

Keramiek Vis, 1999

Kavel 64

Keramiek Vis, 1999

De terugkeer van de zeeman, Cobra werk, 1949

Kavel 65

Verstrengeling van bloemen, Cobra werk, 1951

Kavel 66

Portret in pastel, 1946

Kavel 67

Portret in pastel, 1946