Kunst verkopen op veiling

Registreren / Inloggen

Vooraleer u uw kavel kan aanbieden moet u beschikken over een geactiveerd profiel. Een profiel aanmaken kan u door te registreren en is volledig gratis. Bij het aanmaken van uw profiel zal er gevraagd worden naar een kopie van uw identiteitskaart. Hou deze alvast bij de hand. Uw identiteitskaart wordt gebruikt om te verifiren of u ouder bent dan 18 jaar. Nadat uw profiel door ons werd goedgekeurd en geactiveerd kan u inloggen, meedoen met veilen en indien gewenst ook zelf iets aanbieden om te laten veilen in een toekomstige veiling.

Zelf iets veilen

Via de link 'Aanbieden voor veiling' kan u online uw kavels aanbieden aan onze veilingmeesters. Na ontvangst zullen onze veilingmeesters uw kavels beoordelen. Indien uw kavels van goede kwaliteit zijn voor onze veiling ontvangt u een goedkeuringsmail. Nadat onze veilingmeester uw kavel goedgekeurd heeft zal u gevraagd worden om uw kavel binnen te brengen. Binnen de maand zal uw kavel dan toegevoegd worden aan onze volgende veiling.

Binnenbrengen kijkdag/fotoservice

KUNSTVeiling.online onderscheidt zich van andere online veilinghuizen door het organiseren van een vaste kijkdag, doorgaans op zondagmiddag, n dag vr het aflopen van de veiling. Op deze kijkdag zijn alle kavels aanwezig met aanduiding 'Op kijkdagen: Ja' in hun omschrijving.

Het binnenbrengen van uw kavel is niet verplicht, maar is wel voordelig:
  • Onze huisfotograaf neemt professionele foto's om uw binnengebrachte kavel zo goed en zo echt mogelijk voor te stellen.
  • Kavels die deel uitmaken van de kijkdagen halen steevast betere hamerprijzen.
  • Indien uw binnengebrachte kunstwerk wordt verkocht op onze veiling, staan wij in voor het regelen van de afhaling of verzending.

Bij het binnenbrengen van uw kavels zal u steeds een consignatiedocument ontvangen, en is uw kavel volledig verzekerd.

Kavels kunnen binnengebracht worden op onderstaand adres:
KUNSTVeiling.online
Nijverheidsstraat 16
8760 Meulebeke

Tel.: +32 (0)51 79 46 42 of +32 (0)479 84 35 06
E-mail:

Verzending / afhaling indien niet fysiek binnengebracht

Indien uw kunstwerk werd verkocht op veiling, maar niet werd binnengebracht, dient u zelf in te staan voor de verzending of eventuele afhaling door de koper. Indien van toepassing ontvangt u een e-mail van KUNSTVeiling.online, waarin u verzocht wordt om het verkochte kunstwerk naar de koper te verzenden of hem te informeren ivm de afhaling.

Uitbetaling

De verkochte kavels worden 28 dagen na de veiling aan u uitbetaald. KUNSTVeiling.online werkt met een verkoopscommissie van 15% op de hamerprijs. De uitbetaling van uw verkochte kavel gebeurd steeds per overschrijving.

Niet verkochte goederen

Niet verkochte goederen kunnen na goedkeuring opnieuw aangeboden worden. Wanneer er een reserve prijs ingesteld werd zal gevraagd worden om de reserverprijs te verlagen. Werken die niet verkocht en die binnengebracht werden kunnen steeds terug opgehaald worden.