Hannes D'Haese

When you smile

Hannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smile

Acrylverfschilderij van Hannes D'Haese op een "vermoedelijk" ouder schilderij. Het opschrift "when you smile the sun comes out" werd in goudkleurige acrylverf aangebracht.

Het werk is ingelijst in een goudkleurige kader. Werk in goede staat, kader heeft lichte gebruikssporen.