Hannes D'Haese

When you smile

Hannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smileHannes D'Haese - When you smile

Acrylverfschilderij van Hannes D'Haese op een "vermoedelijk" ouder schilderij. Het opschrift "when you smile the sun comes out" werd in goudkleurige acrylverf aangebracht.

Het werk is ingelijst in een goudkleurige kader. Werk in goede staat, kader heeft lichte gebruikssporen.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 46€
Les Pays-Bas 46€
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer