Objecten-tekeningen-multiples

Panamarenko  - Objecten-tekeningen-multiplesPanamarenko  - Objecten-tekeningen-multiplesPanamarenko  - Objecten-tekeningen-multiples

Dit is de uitnodiging voor de tentoonstelling die in 2008 is gegeven in kasteel Le Paige in Herentals. Dit is met de hand gesigneerd en mooi ingelijst. Het meet 22 x 15 cm en is in zeer goede staat..

Frankrijk 40€
Europa 60€
Wereldwijd 70€