Dit is de uitnodiging voor de tentoonstelling die in 2008 is gegeven in kasteel Le Paige in Herentals. Dit is met de hand gesigneerd en mooi ingelijst. Het meet 22 x 15 cm en is in zeer goede staat..
Formaat: 22cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: 32cm (H) x 23cm (B)
Jaartal: 2008
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Jaartal: 2008
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 20€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 60€ |
Wereldwijd | 70€ |