Dit is de uitnodiging voor de tentoonstelling die in 2008 is gegeven in kasteel Le Paige in Herentals. Dit is met de hand gesigneerd en mooi ingelijst. Het meet 22 x 15 cm en is in zeer goede staat..
Dimensions: 22cm (H) x 15cm (L)
Encadré: 32cm (H) x 23cm (L)
Année: 2008
Technique: Offset
Signé: Signé
Partager sur:
Encadré: 32cm (H) x 23cm (L)
Année: 2008
Technique: Offset
Signé: Signé
Partager sur:
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.
Belgique | 20€ |
Les Pays-Bas | 40€ |
France | 40€ |
Europe | 60€ |
Le monde entier | 70€ |