Prachtig 2 luik van de Belgische kjnstenaar Sergio De Beukelaer. Het werknis een kleurenoffset gemaakt op 75 exemplaren. Gesigneerd en genummerd op de voorzijde. Het werk zit in een dubbele lijst die dichtgevouwen kan worden.
Size: 50cm (H) x 35cm (L)
Framed: 68cm (H) x 106cm (L)
Year: 2013
Medium: Coloroffsetprint
Signed: Signed
Edition: 75
Offered number: 49
Share on:
Framed: 68cm (H) x 106cm (L)
Year: 2013
Medium: Coloroffsetprint
Signed: Signed
Edition: 75
Offered number: 49
Share on:
Brought to you by: MarioL
Free collection by seller at : Putte, Belgium.
Belgium | free |
The Netherlands | free |
France | free |
Europe | free |
Worldwide | free |