Prachtig 2 luik van de Belgische kjnstenaar Sergio De Beukelaer. Het werknis een kleurenoffset gemaakt op 75 exemplaren. Gesigneerd en genummerd op de voorzijde. Het werk zit in een dubbele lijst die dichtgevouwen kan worden.
Dimensions: 50cm (H) x 35cm (L)
Encadré: 68cm (H) x 106cm (L)
Année: 2013
Technique: Offset couleur
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 49
Partager sur:
Encadré: 68cm (H) x 106cm (L)
Année: 2013
Technique: Offset couleur
Signé: Signé
Nombre de copies: 75
Numéro offerte: 49
Partager sur:
Offert par: MarioL
Retrait gratuit chez le vendeur à: Putte, Belgique.
Belgique | gratuite |
Les Pays-Bas | gratuite |
France | gratuite |
Europe | gratuite |
Le monde entier | gratuite |