Septemberveiling 2023

Helaas te laat, veiling geëindigd op zondag 24 september 2023 22:16

HAPPY CAT

Kavel 97

Karel Appel

HAPPY CAT

MICK JAGGER

Kavel 98

(After) Andy Warhol

MICK JAGGER

ART NOUVEAU FEMME

Kavel 99

Ger Tankeren

ART NOUVEAU FEMME

BIKER

Kavel 100

Ger Tankeren

BIKER

Vaas Oiseau-Soleil

Kavel 101

Vaas Oiseau-Soleil

April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951

Kavel 102

Vrouw, kat en vogel

Kavel 103

Vrouw, kat en vogel

Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin

Kavel 104

De eilandvogel, 1984

Kavel 105

De eilandvogel, 1984

Lithografische affiche, Antibes, 1963

Kavel 106

Ode aan de karper

Kavel 107

Ode aan de karper

De veelkleurige vogel, aquagravure

Kavel 108

Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974

Kavel 109

Herinnering aan Japan, 1987

Kavel 110

Herinnering aan Japan, 1987

Zeefdruk van L

Kavel 111

Zeefdruk van L'Ecuyère en haar paard

De gele kat en het gele huis, 2002

Kavel 112

Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh

Kavel 113

Lithografie gesigneerd "Veelkleurige vogels"

Kavel 114

Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker

Kavel 115

Ondertekend; Summer Reveries Lithografie

Kavel 116

Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"

Kavel 117

Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"

Kavel 118

Antieke lithografie: "Vrienden en de hond"

Kavel 119

Zeefdruk gesigneerd: Mois de la photo à Paris; ingelijst!

Kavel 120

Ada Breedveld vrouw met vis

Kavel 121

Ada Breedveld

Ada Breedveld vrouw met vis

ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.139- SILKSCREEN

Kavel 122

Andy Warhol

ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.138- SILKSCREEN

Kavel 123

Andy Warhol

Lithografie "oh zoete reis", 1996

Kavel 124

Limoges porselein De engel naar Rubens, 2002

Kavel 125

Zeilboot door de bomen

Kavel 126

Roy Lichtenstein (naar)

Zeilboot door de bomen

Radiant Baby

Kavel 127

Keith Haring (after)

Radiant Baby

hoge hakken

Kavel 128

MR Strange Gitard

hoge hakken

Het meisje in het blauw

Kavel 129

MR Strange Gitard

Het meisje in het blauw

Gewoon Dalí!

Kavel 130

MR Strange Gitard

Gewoon Dalí!

De vlucht

Kavel 131

MR Strange Gitard

De vlucht

Vakbondsbreuk II

Kavel 132

MR Strange Gitard

Vakbondsbreuk II

meesi

Kavel 133

Giorgi Grigolashvili

meesi

Global warming

Kavel 134

Paul Van Groningen

Global warming

50e verjaardag Campbell

Kavel 135

Andy Warhol

50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition

Diver - Olympic Games 1972

Kavel 136

David Hockney

Diver - Olympic Games 1972