Denis Mihai

Beste vrienden

Denis Mihai - Beste vriendenDenis Mihai - Beste vriendenDenis Mihai - Beste vrienden

Best Friend-olieverf op doek, 100/100 cm, geproduceerd in 2023, gesigneerd Denis Mihai. Het werk is in 2023 gemaakt door de schilder Denis Mihai. - De verkoper is de schilder van dit werk. - Het boek is in uitstekende staat. - Canvas met witte primer, olieverf gebruikt, made in Italy, super kwaliteit. -Het canvas wordt geleverd met een plastic frame. - Verzending gebeurt met een erkende koeriersdienst. - Wereldwijde levering is mogelijk. Mihai Denis is een professionele schilder met een rijke artistieke ervaring en een buitengewoon talent. Afkomstig uit een familie die liefde voor beeldende kunst cultiveerde, begon Mihai als kind te schilderen en bleef hij zijn artistieke vaardigheden ontwikkelen tijdens zijn adolescentie en universiteit. Met een speciale passie voor hedendaagse kunst heeft Mihai Denis een breed scala aan werken gemaakt in verschillende stijlen en onderwerpen, waarmee hij zijn enorme vaardigheden en creativiteit op het gebied van kunst aantoont. Hij staat bekend om zijn innovatieve benadering van schildertechnieken, waarbij hij gebruik maakt van aantrekkelijke kleurmengsels en texturen, waardoor fascinerende visuele effecten in zijn werken ontstaan.

Aangeboden door: DenisMh
Gratis ophaling bij verkoper in: Ploiesti, Roemenië.

België 100€
Nederland 100€
Frankrijk 100€
Europa 120€
Wereldwijd 150€