Hulde aan Federico Fellini - 1974

Guillaume Corneille - Hulde aan Federico Fellini - 1974

Prachtig ingelijst werk met Atelier Corneille stempel op de achterzijde. Uniek exemplaar (tussendruk) getiteld, gesigneerd en gedateerd in grafiet in de linkerbovenhoek, geleverd met echtheidscertificaat. Proefdruk van het Atelier Guillaume Corneille. Kleurenlitho op Arches, Atelier des presses à bras Michel Cassé, Parijs, 68 x 50 cm. 83 x 66 cm met lijst. Een handelseditie met verschillende kleuren werd gedrukt op 100 exemplaren. Het werk is opgenomen in de Donkersloot catalogue raisonné onder nummer 361. Guillaume Corneille brengt hulde aan zijn vriend Federico Fellini met wie hij vaak ging wandelen in de buitenwijken van Rome. Zeer goede staat - Beveiligde verzending met verzekering door UPS Tentoonstelling voor het 75-jarig bestaan van Cobra vanaf 1 juni in het Cobra Museum in Amstelveen. Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Cornelius in Miami in voorjaar en zomer 2023. De Cobra overzichtstentoonstelling in het Cobra Museum in Amstelveen is net afgelopen op 15 januari. Uitbrengen van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023 Sieraden van Corneille te zien in de Boghossian Foundation tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Aangeboden door: SBGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, België.

Nederland 50€
Frankrijk 50€
Europa 50€
Wereldwijd 150€