Murielle Victorine Scherre

NOT AFRAID

Fotoprint op dibond, ingelijst in matzwarte aluminium lijst. In 2019 organiseerde het mudel / Museum van Deinze en de Leiestreek “Murielle Scherre. This hard. This fast”, de eerste tentoonstelling met fotografisch werk van Murielle Scherre. Een selectie uit 20 jaar fotografie werd uitvergroot op dibond in functie van de presentatie in het museum. Ieder exemplaar is uniek en werd op de achterzijde voorzien van een gesigneerd tentoonstellingsetiket.

Aangeboden door: Privé verkoop gestockeerd bij veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Gent, België.