Botje voor de Hond

Prachtige ingelijste kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Titel: En een botje voor de hond maar niet te vet, daar hou ik niet van. Afmeting gemeleerde aluminium kleurige lijst 40x34x1 cm in perfecte staat. Afmeting beeld 20 x 17 cm in dubbel passe-partout. Het werk is in de druk gesigneerd. De zeefdruk heeft een oplage van 350 ex dit is nr 107

Frankrijk 20€