Tekening aeromodeller

Panamarenko  - Tekening aeromodellerPanamarenko  - Tekening aeromodellerPanamarenko  - Tekening aeromodellerPanamarenko  - Tekening aeromodellerPanamarenko  - Tekening aeromodeller

Unieke, originele tekening van Panamarenko van zijn gekende werk "Aeromodeller" in blauw potlood op papier. Het werk is gesigneerd en ingelijst in een degelijke zwarte kader, met ontspiegeld museumglas.

Zowel het werk als de lijst verkeren in uitstekende tot perfecte staat.