Un RÍve

Guillaume Corneille - Un RÍve

Kunstenaar: Guillaume Corneille (1922-2010)

Kleurenlithografie "Un RÍve" (1972).

Dit exemplaar is gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd.

Referentie: Patricia Donkersloot-Van den Berghe: Corneille, het complete grafische werk 1948-1975; pag. 219, nr. 271.

Conditie: litho in perfecte nieuwstaat en lijst is ook in nieuwstaat.

Aangeboden door: jahaen
Ophaling: U kunt dit kavel ophalen bij de verkoper: Keerbergen, BelgiŽ.