Joan Miro

Mourlot 1114

Joan Miro - Mourlot 1114Joan Miro - Mourlot 1114Joan Miro - Mourlot 1114

Referentie: Mourlot 1114 - 1977 Prachtige lithografie van wereldberoemd surrealist Joan Mirņ. Mooie heldere kleuren, zoals kenmerkend voor een litho. Typografisch ingeschreven op de achterzijde, zie foto; 'Joan Miro - Litografia original II' Titel: Litografia original II Techniek: Originele kleuren lithografie Jaar: 1977 Referentie: Mourlot 1114 Papier: Guarro Formaat: 33,5 x 25,2 cm / 13.1 - 9.8 inches Gedrukt door Maeght, Parijs 1977. Conditie: in zeer goede staat, geen vouw, kreuk of verkleurd. Niet ingelijst geweest. De litho wordt gesealed en aangetekend verzonden.

Aangeboden door: Joannett
Gratis ophaling bij verkoper in: Strijen, Nederland.

België 10€
Nederland 10€
Frankrijk 10€
Europa 10€
Wereldwijd 10€