Arthur Aeschbacher

Titel onbekend

Arthur Aeschbacher - Titel onbekendArthur Aeschbacher - Titel onbekendArthur Aeschbacher - Titel onbekendArthur Aeschbacher - Titel onbekendArthur Aeschbacher - Titel onbekendArthur Aeschbacher - Titel onbekend

Lithografie van Arthur Aeschbacher, met de hand gesigneerd en genummerd. Het werk situeert zich in de jaren '70. De oplage is onduidelijk, gezien de nummering als volgt is: 145/11.

Het werk is in goede staat, heeft op het oppervlak wel lichte gebruikssporen. (zie laatste foto's)