Affiche Pastille

Panamarenko  - Affiche PastillePanamarenko  - Affiche PastillePanamarenko  - Affiche PastillePanamarenko  - Affiche PastillePanamarenko  - Affiche PastillePanamarenko  - Affiche Pastille

Affiche Pastille voor de expositie "Pastille" in Mei-Juli 2000 in de koninging Fabiolazaal te Antwerpen. Deze affiche is in een oplage van 150 gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Het werk is ingelijst en verkeert in goede staat. Het is ingekaderd in een houten lijst. Deze lijst is in een goede tot uitstekende staat.