Pierre Alechinsky

Festival d' automne en jaune

Pierre Alechinsky - Festival d' automne en jaunePierre Alechinsky - Festival d' automne en jaunePierre Alechinsky - Festival d' automne en jaunePierre Alechinsky - Festival d' automne en jaunePierre Alechinsky - Festival d' automne en jaune

Pierre Alechinsky (1927) - Festival d' automne en jaune Lithografie - Ongesigneerd - Maeght-redacteur, 1972 Pierre Alechinsky : Festival d' automne en jaune Lithograph on vellum paper, 42 x 62 cm Published by Maeght, 1972. Artwork in mint condition, never framed

Aangeboden door: Rudi
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede,BelgiŽ.

Nederland 22€
Frankrijk 22€
Europa 40€
Wereldwijd 65€