Karel Appel

HAPPY CAT

Karel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CATKarel Appel - HAPPY CAT

Prachtig groot kleurenlitho van Karel Appel uit 1978. Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) Deze litho diende als voorblad voor de bekende CATS portfolio van Karel Appel. Het werk is in de steen gesigneerd.

België 25€