Paul Citroen

Revue

Paul Citroen - RevuePaul Citroen - RevuePaul Citroen - Revue

Prachtig werk van de Nederlandse kunstenaar Paul Citroen. Het werk is Gesigneerd op de Voorzijde en genummerd in Romeinse cijfers. Op 30 Exemplaren waarvan dit nummer 4 is. Het werk is een zeefdruk met collage.