Gerard Boersma

Untitled

Gerard Boersma - UntitledGerard Boersma - UntitledGerard Boersma - UntitledGerard Boersma - Untitled

Gerard Boersma staat bekend om zijn schilderijen van mensen die naar bekende schilderijen kijken in musea. Dit werk van 25 x 25 cm toont een vrouw genietend van een schilderij van Clifford Still. Het werk dateert uit 2021 en is gemaakt met acryl op masonite. Gesigneerd op achterkant. Het schilderij is voorzien van een label van de kunstenaar en wordt geleverd met certificaat van echtheid. Over de kunstenaar: Gerard Boersma werkt al 20 jaar als international schilder en is bekend om zijn eigen stijl van realistisch schilderen. Zijn schilderijen worden wereldwijd verzameld (6 continenten, 30 landen). In 2018 toonde hij zijn werk samen met Warhol, Haring, Banksy en anderen op een groepstentoonstelling bij zijn galerie in Frankrijk. Hij woont en werkt in Leeuwarden, Nederland

Aangeboden door: hyperrealism
Gratis ophaling bij verkoper in: Leeuwarden,Nederland.

België 18€
Nederland 9€
Frankrijk 18€
Europa 24€
Wereldwijd 30€