Happenings

Panamarenko  - HappeningsPanamarenko  - HappeningsPanamarenko  - HappeningsPanamarenko  - HappeningsPanamarenko  - Happenings

Prachtige zeldzame zeefdruk op roze kartonpapier. Happenings in 1966.

Op de foto ziet men Hugo Heyrman aan het tankstation in Zwijndrecht. De foto is genomen door Panamarenko. Het werk is mooi ingelijst in een zwarte kader.

Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€