BASEBALL

Fraaie kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 24 x 30 cm in nieuwstaat ( de zeefdruk is nooit ingelijst geweest )

De zeefdruk is in de druk gesigneerd. Het betreft hier een genummerd exemplaar 132/300

Het nummer op de foto wijkt af van het aangeboden exemplaar.