Deca Miel

Nacht zonder dag

Deca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dagDeca Miel - Nacht zonder dag

Uitgave van Miel Deca's laatste tekening uit 1980, ondanks zijn ziekte gemaakt in 1980, twee weken voor zijn overlijden. Ik vermoed dat er daarvan door zijn collega's/vrienden/familie een uitgave via zeefdruk van 25 stuks werd gemaakt. (zie laatste foto)

Er is recent in Aarschot een tentoonstelling lopende rond Miel Deca (t/m 31 oktober):

Het werk is niet gesigneerd en heeft aan de linkerkant ook wel wat verkleuring. Daarmee is de conditie bezwaarlijk goed te noemen.

Aangeboden door: paulfobelets
Gratis ophaling bij verkoper in: Zaventem, België.