Hayden Kays

On the money (orange + blue)

Hayden Kays - On the money (orange + blue)Hayden Kays - On the money (orange + blue)Hayden Kays - On the money (orange + blue)Hayden Kays - On the money (orange + blue)

Dollarbiljet dat m.b.v zeefdruk en werd bedrukt met twee kleuren door Hayden Kays in Hello Print Studio in Margate (UK). Het biljet werd ook gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.

Het biljet is in uitstekende staat.

Wordt vergezeld van een handgeschreven certificaat van de kunstenaar zelf (zie foto 4 + 5).

Frankrijk 15€