Luchtballon vaarder

Panamarenko  - Luchtballon vaarderPanamarenko  - Luchtballon vaarder

Prachtige en zeldzame zeefdruk op kalkpapier. Op slechts 10 exemplaren niet genummerd. Het werk is handgesigneerd en mooi ingelijst. En meet in het totaal 102 x 77 cm. De titel van het werk is Luchtballon vaarder.

Frankrijk 40€