James Ensor

Acacia - Gesigneerd

James Ensor - Acacia - GesigneerdJames Ensor - Acacia - GesigneerdJames Ensor - Acacia - Gesigneerd

Gesigneerde, gedateerde en getitelde ets ‘Acacia’ door Belgisch kunstenaar James Ensor. Gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood. Professioneel ingelijst. Provenance; oude collectie Augusta Bogaerts, een van de personen die het kortst bij James Ensor stond tot het einde van zijn leven. Met documentatie. Verzekerde verzending alsook ophalen mogelijk.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.

België 55€
Nederland 70€
Frankrijk 90€
Europa 125€
Wereldwijd 200€