Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!

Guillaume Corneille - Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!Guillaume Corneille - Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!

Schitterende litho gesigneerd in grafiet, gereproduceerd naar een werk van een schilder uit de jaren 1960. Hier verbeeldt Guillaume Corneille het spektakel van de natuur, in een joviale abstractie die doet denken aan de Cobra-periode. Totale afmetingen : 73 x 88 cm Met Atelier Corneille-stempel op de achterkant van de lijst. n° 118/130 Perfect voor een cadeau! Retrospective Guillaume Corneille in Belgium in 2024.

Aangeboden door: SBGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, België.

België 35€
Nederland 50€
Frankrijk 50€
Europa 65€
Wereldwijd 120€