VEXX

Dark Side Of The Rainbow

VEXX  - Dark Side Of The RainbowVEXX  - Dark Side Of The RainbowVEXX  - Dark Side Of The RainbowVEXX  - Dark Side Of The Rainbow

Dark Side Of The Rainbow is een limited edition zeefdruk van 44 stuks. Print werd verkocht aan 10.000 USD, zeer zeldzaam gezien beloning voor NFT eigenaars van dit werk. Hier wordt het exemplaar 19/44 verkocht, dewelke met de hand gesigneerd is door VEXX. Ingelijst met ontspiegeld glas 2mm 70% UV, rond werk - zwevend in kastkader. (professioneel door ArtFrameCenter Brugge)

Aangeboden door: timoS
Gratis ophaling bij verkoper in: Eeklo, België.

België 75€
Nederland 75€
Frankrijk 100€
Europa 100€
Wereldwijd 125€