Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!

Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!Guillaume Corneille - Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!

Rijk en oogverblindend werk met een knipoog naar de Cobra-beweging door de slang boven de signatuur, en waar we Corneille's vertrouwde bestiarium terugvinden: kat, vis, vogels en hond. Originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-groep met Karel Appel, Asger Jorn, Constant, Dotremont en later Alechinsky en Jacques Doucet Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar Artist's proof met Atelier Corneille stempel op de achterkant. Totale afmetingen: 74 x 132 cm - Afmetingen binnenkant van de hoofdsleutel: 56 x 115 cm. Zeer goede staat - Kader bij hoeken bijgesneden. Enkele gebruikssporen op het frame. Veilige verzending met UPS Tentoonstelling van 75 jaar Cobra sinds 1 juni in het Cobra Museum in Amstelveen. Opening van het Cobra-depot in Antwerpen. Uitgave van een Cobra/Corneille postzegel bij Bpost in 2023 Corneille, geďdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, evolueerde vanaf 1967 geleidelijk naar een rijke en kleurrijke nieuwe figuratie die coördineerde met de popart-smaak van de jaren zestig en zeventig, en exposeerde naast Andy Warhol, Arman, César, enz.

Aangeboden door: SBGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, België.

België 50€
Nederland 65€
Frankrijk 85€
Europa 120€
Wereldwijd 250€