Liz Strick

Liz Strick - Zonder titel

Monotype gesigneerd op de keerzijde Mooi ingelijst Liz STRICK (Bloemendaal 1953 - Delft 2021) was een Nederlandse kunstenares. Haar werk omvatte invloeden van over de hele wereld en varieerde van expressionistische kunst en landschappen tot figuratieve en abstracte werken. Ze studeerde onder de bezielende leiding van de Turkse kunstenaar Orhan Taylan en de beeldend kunstenaar en curator Oliver Bevan in Londen. Liz' kunstwerken werden tentoongesteld in verschillende landen, waaronder Curaçao, Engeland, Duitsland, Koeweit en Turkije. Ze was sinds 2005 gevestigd in de regio Den Haag, waar ze in opdracht werkte en exposeerde in galeries en tentoonstellingen. Liz overleed in 2021 in Delft.

Aangeboden door: Privé verkoop gestockeerd bij veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, België.

België 75€
Nederland 75€