Jan Karel Demarets

Spelende hond

Jan Karel Demarets - Spelende hondJan Karel Demarets - Spelende hondJan Karel Demarets - Spelende hond

Bronzen beeld van een spelende hond, gesigneerd. Jan Demarets verbeeldt iets passioneels in zijn weergave van dieren, hij weet een bepaalde levensvreugde over te brengen in zijn sculpturen. Jan Demarets is onder meer bekend van het standbeeld van het Ros Beiaard in het centrum van Dendermonde.

Aangeboden door: CaroArtSale
Gratis ophaling bij verkoper in: Elewijt, België.