Roger Raveel

Alleen op de koer

Roger Raveel - Alleen op de koerRoger Raveel - Alleen op de koerRoger Raveel - Alleen op de koer

Een van de eerste litho’s van raveel, gedrukt door Piet Clement en uitgegeven door prent 190. Groot formaat, zwevend ingelijst. Enkel op te halen door formaat en risico op glasbreuk. Typische raveelkenmerken in de litho.

Aangeboden door: wannes
Gratis ophaling bij verkoper in: Alveringem, België.