Paul Delvaux

La nuit

Paul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuitPaul Delvaux - La nuit

Een genummerde en gesigneerde lithografie van de hand van Paul Delvaux uit 1975. Uitgave gelimiteerd op 100 stuks, waarvan dit nummer 76 is.

Afmetingen beeld: 44,5cm x 34,5cm

Werk en sobere witte kader in uitstekende tot perfecte staat, klaar om op te hangen.