Luc Tuymans

Gesigneerde en genummerde editie

Luc Tuymans - Gesigneerde en genummerde editie

Gesigneerde en genummerde tentoonstellings editie door Luc Tuymans op 100 exemplaren. Professioneel ingelijst en op zeer groot formaat. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Enkel ophaling mogelijk.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.