James Ensor

Masques Scandalisés

James Ensor - Masques ScandalisésJames Ensor - Masques ScandalisésJames Ensor - Masques ScandalisésJames Ensor - Masques ScandalisésJames Ensor - Masques ScandalisésJames Ensor - Masques Scandalisés

Mooie prent van James Ensor (1860-1949) getiteld 'Masques Scandalisés' uit 1895. James Ensor was één van de grootste Belgische kunstenaars van de 20e eeuw. Offsetprint, gesigneerd in de plaat 'Ensor 95', etiket achteraan vermeldt oplage 65/500. Deze prent is gedrukt op Hollands papier Van Gelder 'dubbel bijenkorf vergé'. In kader met 3x passe partout. Maskers zijn een typisch kenmerk in het oeuvre van de kunstenaar, gebaseerd op de maskers die zijn moeder in haar winkel verkocht en op het carnaval in Oostende. afmetingen prent: 9,5cm x 13cm afmetingen kader: 26cm x 20cm verzending gebeurt in bubbelpack en karton en is verzekerd, ophalen kan ook.

Aangeboden door: MrH
Gratis ophaling bij verkoper in: Berchem, België.

België 30€
Nederland 30€
Wereldwijd 35€