Gilbert Decock

Compositie

Prachtige zeefdruk van Gilbert Decock. met de hand gesigneerd en gedateerd en genummerd. Het werk meet 70 x 50 cm en is in zeer goede staat. In de jaren vijftig en zestig werd Gilbert Decock geassocieerd met de constructivistische beweging . Zijn werken zijn meestal gemaakt van ronde vormen en vierkanten en hij gebruikt voornamelijk twee kleuren, zwart en wit. Deze wit/zwarte cirkel-vierkant oppositie is vergelijkbaar met de mannelijk-vrouwelijke, dag-nacht, of yin en yang oppositie . In het Kunst-Wetstation (Brusselse metro) is een werk van Gilbert Decock te zien .

Aangeboden door: Privé verkoop gestockeerd bij veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, België.