Paul Van Hoeydonck

Black Boxes

Paul Van Hoeydonck - Black BoxesPaul Van Hoeydonck - Black BoxesPaul Van Hoeydonck - Black Boxes

Prachtige zeefdruk op glanzend zwart papier. In zeer goede staat. Wel een klein deukje (zie foto’s). De vierkantjes zijn verhoogt. gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren. Gedrukt door Beka-Screen Paul Van Hoeydonck (Antwerpen, 8 oktober 1925) is een Belgisch kunstenaar. Hij hield zich onder andere bezig als beeldhouwer, schilder, tekenaar, collagekunstenaar en graficus.

Aangeboden door: Privé verkoop gestockeerd bij veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, België.