Denis Mihai

Dame met de paarse kat

Denis Mihai - Dame met de paarse katDenis Mihai - Dame met de paarse katDenis Mihai - Dame met de paarse katDenis Mihai - Dame met de paarse kat

Dame met paarse kat-abstract, olieverf op doek, 120/90cm, gesigneerd, 2023. Het werk is in 2023 gemaakt door de schilder Denis Mihai. - De verkoper is de schilder van dit werk. - Wordt geleverd met een handgetekend echtheidscertificaat van Denis Mihai. - Het werk verkeert in uitstekende staat. - Canvas met witte primer, olieverf gebruikt, gemaakt in Italië, super kwaliteit. - Het canvas wordt opgerold geleverd. - Het canvas wordt geleverd zonder houten frame. - Verzending geschiedt per rol, via een erkende koeriersdienst. - Wereldwijde levering is mogelijk. Mihai Denis is een professionele schilder met een rijke artistieke ervaring en uitzonderlijk talent. Geboren in een gezin dat liefde voor de beeldende kunst cultiveerde, begon Mihai als kind met schilderen en bleef hij zijn artistieke vaardigheden ontwikkelen tijdens de adolescentie en de universiteit. Met een bijzondere passie voor hedendaagse kunst heeft Mihai Denis een breed scala aan werken in verschillende stijlen en onderwerpen gecreëerd, waarmee hij zijn uitgebreide vaardigheden en creativiteit op het gebied van kunst demonstreert. Hij staat bekend om zijn innovatieve benadering van schildertechnieken, waarbij gebruik wordt gemaakt van mengsels van kleuren en aantrekkelijke texturen, waardoor fascinerende visuele effecten in zijn werken worden gecreëerd.

Aangeboden door: DenisMh
Gratis ophaling bij verkoper in: Ploiesti, Roemenië.

België 120€
Nederland 120€
Frankrijk 120€
Europa 120€
Wereldwijd 150€