MR Strange Gitard

Gewoon Dalí!

MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!MR Strange Gitard - Gewoon Dalí!

Mr Strange is een Franse kunstenaar, geboren in 1964 en woonachtig in het zuiden van Frankrijk. Na een tamelijk klassieke benadering als beeldend kunstenaar stapte Mr Strange, grotendeels geïnspireerd door het surrealisme, geleidelijk af van de klassieke schilderkunst en ging hij zich interesseren voor polymorfe vormen, waarbij schilderkunst en beeldhouwkunst werden gemengd. Dit is zijn "Spictures"-periode. Zijn artistieke evolutie brengt hem ertoe zich het digitale medium toe te eigenen en te creëren wat hij zijn fotomanipulaties noemt. Hybridisatie, logica van het absurde en subversie zijn de favoriete toegangspoorten van de kunstenaar. Van geboorte tot dood, van individu tot samenleving, hij spaart niemand. Mr Strange gaat met een zekere spot om met het surrealisme en biedt een persoonlijke reflectie op de wereld die soms poëtisch, soms bijtend maar altijd scherp is. Gewoon Dalí! / 2021 Giclée op Hanhemühle-papier. Beperkte oplage, genummerd 11/30 en met de hand gesigneerd in de witte marge. Droog reliëf kunstenaarsstempel (initialen MS) Wordt verzonden met een certificaat van echtheid. Totale afmeting: 50 x 50 cm. De witte rand maakt het gemakkelijker om het werk in een passe-partout te plaatsen. Nieuw / nooit ingelijst. Verzonden door UPS in een geschikte koker.

Aangeboden door: jeanmariegitard64
Gratis ophaling bij verkoper in: Sète, Frankrijk.

België 18€
Nederland 20€
Frankrijk 15€
Europa 30€
Wereldwijd 40€