Keith Haring (after)

Keith Haring

Keith Haring (after) - Keith HaringKeith Haring (after) - Keith HaringKeith Haring (after) - Keith HaringKeith Haring (after) - Keith HaringKeith Haring (after) - Keith Haring

Keith Haring (toegeschreven), inkttekening, gesigneerd, gedateerd met certificaat Keith Allen Haring (4 mei 1958 - 16 februari 1990) was een Amerikaanse kunstenaar wiens pop-art voortkwam uit de New Yorkse graffiti-subcultuur van de jaren 80. Zijn levendige beelden "werden een algemeen erkende beeldtaal". Veel van haar werk bevat seksuele insinuaties die zijn uitgegroeid tot sociaal activisme waarbij ze de afbeeldingen gebruikt om te pleiten voor veiligere seks en aids-bewustzijn. Naast individuele galerietentoonstellingen nam hij deel aan gerenommeerde nationale en internationale groepstentoonstellingen zoals de documenta in Kassel, de Whitney Biënnale in New York, de São Paulo Biënnale en de Venetië Biënnale. Het Whitney Museum hield in 1997 een overzichtstentoonstelling van zijn kunst.

Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.

België 29€
Nederland 29€
Frankrijk 29€
Europa 29€