Keith Haring

A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse

Keith Haring  - A Diamond hidden in the Mouth of a CorpseKeith Haring  - A Diamond hidden in the Mouth of a CorpseKeith Haring  - A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse

Of hij nu samenwerkte met Grace Jones, Andy Warhol of Jean-Michel Basquiat, regelmatig clubs als Paradise Garage bezocht metvriend Larry Levan, of cartoon-dj`s tekent, het werk van de New Yorkse artiest en activist Keith Haring was diep verweven met de muziekwereld. Hoewel Haring op 31-jarige leeftijd stierf, produceerde hij kunst met een oogverblindende snelheid en was als zodanig enorm productief. Zijn creaties versierden album covers van punkers, popsterren en ontluikende hiphop namen, en hij leende zijn visie op geluid aan iedereen, van David Bowie en Sylvester tot DMC en Crystal Waters in de jaren tachtig LP-hoes ontworpen en met de hand gesigneerd door Keith Haring, voor het album A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse (1985) door verschillende artiesten. Offsetlithografie op dubbelzijdige platenhoes en platenlabel, met bijbehorende 12 '' vinylplaat, 12x12 in (ca.31x31cm). Label: Giorno Poetry Systems – GPS 035 Uitgebracht in gatefold cover met een speciale binnenhoes, eveneens met artwork van Haring.

Aangeboden door: Privé verkoop gestockeerd bij veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, België.

België 35€
Nederland 35€