Bernard Buffet

L'AGNEAU PASCAL

Prachtig klein kleurenlitho van de bekende Franse kunstenaar Bernard Buffet. Afmeting blad 31 x 24 cm op Vellum papier met paginanummer 6 De litho verkeert in uitstekende staat en is afkomstig uit de Publicatie van de Catalogue Raisonnee van de kunstenaar. Deze Catalogue is gedrukt in 1967 bij atelier Mourlot.

Nederland 10€
Frankrijk 20€
Europa 30€