Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950

Guillaume Corneille - Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950Guillaume Corneille - Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950Guillaume Corneille - Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950

Kunstenaarsexemplaar, terragrafie in zeer goede staat, gesigneerd en gedateerd in inkt door Corneille in 2004, naar een Cobra-werk uit 1950, geleverd met echtheidscertificaat. Handelseditie van 120 exemplaren. Afmetingen: 80 x 60 cm Afmetingen met lijst: 89 x 68 cm. Deze techniek werd ontwikkeld in Israël. Ze is afgeleid van de zeefdruktechniek en wordt gekenmerkt door het gebruik van zand vermengd met pigmenten als basiselement. Het zand is afkomstig uit verschillende woestijnen, afhankelijk van de gewenste textuur en kleur. In het beginstadium wordt het papier of doek bedekt met een laag siliconen en olie om het zand droog te houden. Het gewenste ontwerp wordt vervolgens gezeefdrukt op dit voorbereide oppervlak. Het resultaat is een reeks lichtgevende, kleurrijke werken in reliëf. Guillaume Corneille, geboren in Luik uit Nederlandse ouders, was een van de stichtende leden van de Cobra-groep (contractie van Kopenhagen, Brussel, Amsterdam) met o.a. Karel Appel, Christian Dotremont, Asger Jorn, Constant en daarna Alechinsky.

Aangeboden door: SBGallery
Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, België.

België 50€
Nederland 65€
Frankrijk 75€
Europa 75€
Wereldwijd 300€