Kavel 3
'Eclips A/B/C/D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 4
Banksy Walled Off Hotel Sculpture Palestina LOVE all
Kavel 5
Jeff Koons (after) Balloon Dog
Kavel 6
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 7
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 9
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 10
Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!
Kavel 11
Vogels en vulkanen - 1991
Kavel 12
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 13
Sculptuur Staring into the Abyss
Kavel 14
Simpsons X Haring – Zeefdruk mét lijst
Kavel 15
The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Kavel 18
Dude, don't shoot the pharmacist
Kavel 22
Aquagravure La vie en rose Verliefde vogels
Kavel 26
L'univers des formes-7 etsen
Kavel 33
Metalen sculptuur De Blauwe Kat
Kavel 35
Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra
Kavel 37
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 39
Litho gesigneerd, Vogel geboren uit landschappen, 1992, ingelijst!
Kavel 50
Gesigneerd Baby Sumo My Window - Taschen
Kavel 53
Tekenen en Rekenen - Gesigneerd
Kavel 54
Editie Gesigneerd & Genummerd
Kavel 56
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 57
Authentieke zeefdruk 1980
Kavel 58
Ceci Continue De Ne Pas Être Une Pipe
Kavel 60
Originele Tekening ‘Das Flugzeug’
Kavel 61
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 62
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 63
Authentieke Heliogravure 1975
Kavel 64
Gesigneerde en genummerde editie
Kavel 79
Big Trouble - Sofubi Toy (Matt Gondek)
Kavel 86
Kavel 93
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 94
Originele kleurenzeefdruk
Kavel 95
Optimiste - Unieke Gouache