Paul Renouard

Titel(s) onbekend

Paul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekend

2 Lithografiën van Paul Renouard, met de hand gesigneerd door de kunstenaar in potlood. Het is onduidelijk/onbekend hoe groot de oplage was. Het beeld geeft enkele scenes van de eerste wereldoorlog weer.

De werken zijn in gemiddelde tot goede staat. Gezien de leeftijd is er veel oxidatie oftewel 'foxing' op het papier te merken.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 15€
Les Pays-Bas 15€
France Non connu, à déterminer
Europe Non connu, à déterminer
Le monde entier Non connu, à déterminer