Paul Renouard

Titel(s) onbekend

Paul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekendPaul Renouard - Titel(s) onbekend

2 LithografiŽn van Paul Renouard, met de hand gesigneerd door de kunstenaar in potlood. Het is onduidelijk/onbekend hoe groot de oplage was. Het beeld geeft enkele scenes van de eerste wereldoorlog weer.

De werken zijn in gemiddelde tot goede staat. Gezien de leeftijd is er veel oxidatie oftewel 'foxing' op het papier te merken.

Brought to you by: Private sale verified by auctioneer
Free collection at the auctioneer in Meulebeke, Belgium.

Belgium 15€
The Netherlands 15€
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined