LUCKY LUKE

Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurenzeefdruk is in de druk gesigneerd. het nummer kan afwijken van de foto.

Offert par: Fleur1981
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 20€
Les Pays-Bas 15€
France 35€
Europe 45€
Le monde entier 75€