LUCKY LUKE

Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest ) De kleurenzeefdruk is in de druk gesigneerd. het nummer kan afwijken van de foto.